Seznam lékáren, kde lze zakoupit Wobecare® Enzym

Wobecare Enzym lze zakoupit v kamenných a internetových lékárnách. Níže naleznete jejich aktuálních seznam. Naši prodejní síť neustále rozšiřujeme pro vaše maximální pohodlí.

Jaké balení zakoupit?

Wobecare Enzym je k dostání ve dvou různých baleních - 45 tobolek a 90 tobolek. Zvolte vhodnou velikost balení podle svých preferencí.

  • Balení 45 tobolek pohodlně sbalíte s sebou na cesty. Vhodné také jako dárek pro zastánce zdravého životního stylu a všechny, kdo chtějí žít svůj život naplno.
  • Balení 90 tobolek vám vystačí na celý měsíc. Ideální pro sdílení s partnerem nebo rodinou.

Kolik tobolek užívat?

Zapomeňte na hrsti plné doplňků – díky vysoké aktivitě enzymů ve Wobecare Enzym stačí tři tobolky denně. Wobecare Enzym tak lehce zapadne do Vaší denní rutiny a stane se přirozenou součástí Vašeho všedního dne.

Lze užívat 3 tobolky jednou denně, případně 1 tobolku 3x denně. Doporučujeme zapít dostatečným množství vody, alespoň 200 ml. Doporučujeme užívat produkt dlouhodobě.

Aby aktivita enzymů zůstala zachována, doporučujeme Wobecare Enzym užívat alespoň 45 minut před jídlem a nejméně 2 hodiny po posledním jídle.

O doplňku stravy Wobecare Enzym

Doplněk stravy Wobecare Enzym obsahuje unikátní směs vysoce aktivních enzymů. Miliony lidí důvěřují enzymatickým výrobkům od firmy Mucos Pharma, která vyrábí i Wobenzym*.

Obsažené enzymy trypsin a bromelain jsou přírodního původu, tělu zcela přirozené. Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Složení je doplněno o bioflavonoid rutin.

Enzymy jsou biologické katalyzátory, které v lidském těle umožňují průběh chemických reakcí. V organismu nalezneme několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je přitom vyhraněným specialistou: působí pouze na určitou látku a účastní se pouze vybraných reakcí.

Aktuální zvýhodněné nabídky

Ve spolupráci s prodejci Wobecare Enzym pro vás pravidelně připravujeme zvýhodněné cenové nabídky. Pro informace o aktuálních akcích prosím sledujte naše sociální sítě.

*Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Wobenzym je lék k vnitřnímu užití.