Kontakty

MUCOS Pharma CZ s.r.o.
Uhříněveská 448
252 43  Průhonice
Praha – západ
Česká republika

Kontaktní formulář

Výrobce s know-how

Za doplňkem stravy Wobecare Enzym stojí firma Mucos Pharma, zkušený výrobce enzymatických produktů, kterého znáte například díky léku Wobenzym*. Během svého více než 50letého působení na trhu firma Mucos Pharma získala důvěru milionů zákazníků a hluboké zkušenosti v oblasti enzymoterapie. Svoje know-how vložila i do doplňku stravy Wobecare Enzym, který staví na ověřené německé receptuře. Objevte i vy vysoce aktivní enzymatické složení v doplňku stravy od experta na enzymoterapii Mucos Pharma!

Wobecare Enzym: vysoce aktivní doplněk stravy

Pečujte pravidelně o svoje tělo díky enzymům a prožívejte naplno každý okamžik svého života! Doplněk stravy Wobecare Enzym obsahuje směs vysoce aktivních enzymů bromelain a trypsin s flavonoidem rutinem, které působí synergicky a podporují přirozené procesy v organismu. Všechny obsažené látky jsou přírodního původu. Pro maximální účinnost enzymů je při výrobě tobolek Wobecare Enzym využívána inovativní technologie Enzyme-Shield, díky které jsou látky doručeny v aktivní formě až do tenkého střeva.

Wobecare Enzym je nejen bezpečný, ale přímo vhodný pro dlouhodobé užívání. Organismus tak získá látky s výživovým nebo fyziologickým účinkem, které nejsou v běžné stravě obsažené v dostatečném množství. Díky vysoké aktivitě enzymů stačí užívat tři tobolky denně, které jednoduše zařadíte do své denní rutiny.

*Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Wobenzym je lék k vnitřnímu užití.